AŞK-I MERAM

 • Aşk-ı Meram
  Genel Bilgiler
 • Konsept
  :
  Düğün, Nikah, Balo Salonu
 • Kapasite
  :
  750 Kişilik
 • Kişi Başı Bütçe
  :
  Lütfen Sorunuz
 • Web
  :
  TIKLAYIN
Ücretsiz Arayın
0 850 840 72 50
(7065) defa ziyaret edildi.

E-Mail Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya e-mail gönderebilirsiniz.


Yorum Gönder

Aşağıdaki formu kullanarak firmaya yorum gönderebilirsiniz.

  Puan:
  1 Puan   2 Puan   3 Puan   4 Puan   5 Puan  
           

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

AŞK-I MERAM

Onlar ermiş muradına...

O gün için geriye sayım başlamıştır. Hazırlıklar binbir tatlı telaş içinde devam etmektedir. O gün herşey mükemmel olmalıdır. Düğün hazırlıklarında önemli bir karar noktası o günün hangi düğün salonunda gerçekleşeğidir. Her şey mükemmel olsun istiyorsunuz değil mi?

O zaman.. İşte Aşk-ı Meram Düğün Sarayı.

Aşk-ı Meram, o güne yakışacak düzeyde her detayın düşünüldüğü bir düğün sarayı. En başta çok geniş ve ferah bir salon yapısına sahip. Salonumuz yaklaşık bin metrekare alana sahip ve misafirlerimizin rahatça oturabilecekleri şekilde 750 kişi kapasiteli. Ayrıca bu kapasite arttırılabiliyor. Bütün masalar sahneyi görebiliyor. Tavan yüksekliği ideal. Misafirleriniz düğününüzü bunaltıcı bir havada, sıkışık masalarda geçirmeyecekler.

Dekorasyon detayları üzerinde fazlaca durduk. Masa, sandalye dekorasyonları özel seçildi. Ses ve ışık sistemi tam o güne uygun. Misafirlerinizi bu mutlu gününüzde hem rahat hem de prestijli bir salonda ağırlıyor olacağız.

Gelin-damat odası, yeni evlenen çiftlerimizi düğün önce rahat ettirmek üzere tasarlandı.

Salon ve salon dekorasyonu güzel ama hizmet kalitesi nasıl  diye meral edebilirsiniz. Sizce 30 yıllık sektör tecrübesiyle, bu salona bu kadar önem verenler hizmet kalitesinden ödün verir mi ? Hem servis personelimiz, hem de usta aşçılarımız o gün misafirlerinizi mutlu etmek için çalışıyor olacak.

Aslında "misafirlerinizi" değil "misafirlerimizi" demeliyiz. Gelin ve damat da o gün kendi düğünlerinde bir misafir gibi ağırlanıyor olacaklar.

Sarayımızı anlattık ama bizim anlatmamızla olmaz. Hadi, hemen şimdi bize bir telefon edin, sonra da sarayımıza gelin. Anlattıklarımızı kendi gözlerinizle görün. Geleneklerimize göre davet geri çevrilmez, lütfen bir kahvemizi içemeye buyurun. İletişim sayfamıza kadar da yormayalım; telefon numaramız 0332 357 41 42. Bekliyoruz.

Konya düğün salonlarının masal gemisi: Aşk-ı Meram Düğün Sarayı.

Onların muradına ereceği günde.. Bizim sarayımızda..

SALONUMUZ

Aşk-ı Meram Düğün Sarayımız 1000 m2 alan ile 750 kişilik (rahat yerleşimli) kapasiteye sahiptir. İstendiğinde bu sayının da üzerine çıkılabilir. Salonumuz düğününüzde ağırlayacağınız misafirlerinizin konforu için tasarlanmıştır. Her noktadan sahneyi gören yapısı misafirlerinizi rahat ettirecektir.

Etkileyici ses ve ışıklandırma sistemi düğün gecenizi muhteşem bir atmosferde geçirmenizi sağlayacaktır.

300 araçlık otoparkımız ile misafirleriniz otopark sorunu yaşamayacaklar. Ayrıca vale hizmetimiz mevcuttur.

Konya düğün salonlarından Aşk- Meram’da , jeneratör sistemimiz o gece için kötü bir sürpriz yaşamanızı engeller. Aktif klimamız düğün gününüzü bunaltıcı bir havada geçirmemenizi sağlar.

Yaşlı ve engelli misafirlerimiz için asansörümüz bulunmaktadır.

Gelin damat odamız özel olarak tasarlanmıştır.

Size bir kahve ikram etme fırsatımız olabilirse, lütfen sarayımızı ziyarete gelip anlattıklarımızı gözlerinizle görünüz.

Her şeyi ile o güne biz hazırız.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu


Özel günler, hatırlanmak ister. Hatıralarınızda hoş bir renk bırakabilmek için üstün hizmet anlayışımız ile aşağıdaki günleriniz için anılarınıza ev sahipliği yapmaya hazırız.

Düğün Törenleri
Nişan Törenleri
Sünnet Düğünleri
Kına Geceleri
Hac ve Umre Yemekleri
Kurumsal Seminerler, Toplantılar
Balo ve Mezuniyetler
Kokteyller ve Kutlamalar
Tüm Toplu Yemek Organizasyonları

Tavsiye edilecek kalitede bir hizmet verebilmek için düğün sarayımızda her detayı düşündük. Gelin ve damat için özel dizayn edilmiş gelin odası, gelin damat odasında salonun izlenebildiği ekran sistemi, etkileyici ses ve ışık sistemi, modern ve prestijli dekorasyon, misafirleriniz için 300 araçlık otopark, aktif klima, jeneratör, seçkin ses sanatçıları ve orkestra, yaşlı ve engellilerimiz için asansör, iki adet sinevizyon sistemi, o gün gelemeyen dostlarınız için internetten canlı yayın, sis gösterisi, sünnet düğünleri için palyaço, ferah ve her köşesinden sahneyi görebilen 1000 m2 lik alana ve 750 kişilik kapsiteye salon yapısı, özel ışıklandırılmış ve dekore edilmiş, sahne görüşüne hakim gelin damat masası, fotoğraf ve video çekim hizmeti...

30 yıllık sektör deneyimimizi Aşk-ı Meram'da buluşturduk. Bir kahvemizi içmeye salonumuza buyurun ve anılarınıza ev sahipliği yapma konusunda ne kadar iddialı olduğumuzu mutlaka kendiniz görün. Salonumuzun bu kadar görkemli olmasına bakarak fiyatlarımızında yüksek olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Lütfen bizi arayın.

Konya Düğün Salonları içinde masal gibi bir saray...

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu
 

Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu

ADRES:

Nihavend Konutları 2. Etap Ticaret Merkezi Batı Hadimi Mahallesi Laleci Sokak No: 25/I Meram / Konya


Ücretsiz Fiyat Teklifi Alın

Ad Soyad:
E-mail:
Telefon:
Detay Belirtiniz:
Güvenlik Kodu:
Doğrulama Kodu